Polski English

0% - regulamin

REGULAMIN  PROMOCJI „0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin określa zasady skorzystania z promocji „0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO” („Promocja”) organizowanej przez ATUT Nieruchomości Sp. J. z siedzibą w Częstochowie przy Al. Wolności 10.

Jeśli chcecie Państwo kupić nieruchomość, możecie skorzystać z usług ATUT Nieruchomości Sp. J. nie płacąc prowizji. Każdy klient, który jest zainteresowany zakupem mieszkania, domu lub działki, może wybrać nieruchomości oznaczone w naszej bazie symbolem graficznym  „0% od Kupującego”, prezentowane w serwisie: www.atut-nieruchomosci.pl, na portalach internetowych oraz w ogłoszeniach prasowych.

Jeśli w trakcie przeglądania ofert nieruchomości znajdujących się w naszej bazie, któraś z nich spełnia wstępnie Państwa oczekiwania prosimy o kontakt z nami.

Nie stosujemy ukrytych klauzul, ani ukrytych kosztów. Jeśli prezentowana nieruchomość nie spełnia Państwa oczekiwań, to oczywiście nie płacą Państwo prowizji, jak również nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, poza zaangażowaniem swojego czasu.

II. ZASADY PROMOCJI

  1. Promocja” dotyczy ofert znajdujących się w bazie ofert ATUT Nieruchomości Sp. J. opatrzonych symbolem „0% od Kupującego”.
  2. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z promocji dowolną ilość razy w okresie jej obowiązywania.
  3. Skorzystanie z promocji wiąże się z obowiązkiem podpisania wskazania adresowego oglądanej nieruchomości oraz podania danych osobowych, które będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Osoby biorące udział w promocji będą miały prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania jak również żądania usunięcia danych osobowych w dowolnym czasie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  4. W promocji „0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO” wynagrodzenie zostanie pobrane od strony oferującej nieruchomość do sprzedaży.
  5. Promocja” obowiązuje do 31.12.2019r.

III. POSTANOWIENIA DODATKOWE

W sytuacji gdy osoba zainteresowana zakupem nieruchomości nie znajdzie w ofercie biura ATUT Nieruchomości Sp. J. odpowiadającej jej oczekiwaniom oferty, będzie mogła skorzystać z usług biura obejmujących wyszukanie odpowiedniej oferty na rynku według określonych kryteriów i na warunkach określonych w umowie pośrednictwa. 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji zobowiązują się do zapoznania z niniejszym regulaminem.
  2. ATUT Nieruchomości Sp. J. zastrzega sobie prawo do zmiany ilości ofert nieruchomości zaliczonych do oferty promocyjnej.
  3. Regulamin promocji dostępny jest w siedzibie ATUT Nieruchomości Sp. J. oraz na stronie internetowej www.atut-nieruchomosci.pl
  4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem